W naszej ofercie posiadamy wzory nowoczesne, geometryczne, florystyczne oraz bardziej klasyczne , charakteryzujące się tradycyjnymi kształtami. Oferujemy podkładki filcowe w formie okręgu, prostokąta oraz kwadratu, jak również serwetki z filcu o nieregularnych krawędziach.

Podkładki pod zastawę stołową można zestawiać i łączyć z bieżnikami oraz podkładkami pod kubek z tej samej serii, dzięki czemu aranżacja wnętrza nabiera spójnego charakteru.

Wzory produktów powstają w naszej szczecińskiej pracowni. Jeżeli jednak wśród mnogości propozycji nie znaleźli Państwo tego właściwego z chęcią stworzymy nowy wzór wedle Państwa wytycznych w określonym rozmiarze. Istnieje również możliwość dostosowania istniejących wzorów do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i agencje reklamowe oraz firmy zainteresowane filcowymi gadżetami reklamowymi. Oferujemy usługę laserowego grawerowania na filcu oraz spersonalizowane produkty jak m.in. podkładki z logo firmy w atrakcyjnych cenach.